"Niech wiedza będzie naszym bogactwem, a wychowanie ozdobą"

Aktualności

01 grudnia 2018 19:03 | Aktualności

GRUPA ZAELEKTRYZOWANI

W piątek 30 listopada br. nasi uczniowie mieli okazję wziąć udział w niezwykłej lekcji pt.: ,,Fizyka wszędzie styka", czyli nauka i zabawa w jednym!!! Tematyka spotkania obejmowała materiały z przyrody, fizyki i chemii. Mogliśmy obejrzeć i wziąć udział w eksperymentach związanych z naukami...

czytaj więcej »

30 listopada 2018 18:56 | Aktualności

ZABAWA ANDRZEJKOWA

Jak co roku, w listopadzie w naszej szkole odbywają się Andrzejki!!! To świetna okazja, by pobawić się, potańczyć i pośpiewać, ale także losować cukierki z wróżbami oraz delektować się pysznymi ciastkami i kanapeczkami przygotowanymi przez mamy!!!

czytaj więcej »

30 listopada 2018 18:40 | Aktualności

Zajęcia SKS

Zajęcia SKS przeniosły się do Hali Sportowej w Tarnawatce, jak zwykle nie zabrakło zdrowej rywalizacji na parkiecie i uśmiechów na twarzy.

czytaj więcej »

18 listopada 2018 17:29 | Aktualności

XV DNI RZUCANIA PALENIA

Dnia 16 listopada 2018 roku w Tomaszowskim Domu Kultury odbyła się uroczysta gala podsumowująca obchody XV Dni Rzucania Palenia. Nasz uczeń Hubert Urbański otrzymał wyróżnienie w konkursie plastycznym. Gratulujemy!

czytaj więcej »

18 listopada 2018 17:27 | Aktualności

Powiatowy Konkurs Recytatorski ,,DLA NIEPODLEGŁŁEJ"

Dnia 8 listopada 2018 dwie nasze uczennice: Gabrysia Domańska i Oliwia Antoszak reprezentowały nasza szkołę na Powiatowym Konkursie Recytatorskim ,, DLA NIEPODLEGŁEJ" w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Tomasza Zamoyskiego w Tomaszowie Lubelskim.

czytaj więcej »

12 listopada 2018 18:21 | Aktualności

BOŻE, BŁOGOSŁAW NIEPODLEGŁĄ POLSKĘ

Dzisiaj w miejscowym kościółku po Mszy Świętej - w setną Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę - nasi uczniowie i absolwenci: Magda Dziedzic, Dominik Kłos, Marta Samulak, Wiktoria Lizak i Milena Samulak śpiewali pieśni patriotyczne uświetniając swoim talentem ten niezwykły...

czytaj więcej »