14 grudnia 2018 15:29 | Aktualności

SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się do nas wielkimi krokami...w domach i sklepach czuć już na pewno przedświąteczne przygotowania... Nasza szkoła również szykuje się do tego Wielkiego Wydarzenia, jakim są Narodziny Jezusa!!! Hol i klasy są już wystrojone bożonarodzeniowymi dekoracjami, choinki prawie ubrane... Ale pamiętajmy,  że w tych świętach chodzi przede wszystkim o piękną atmosferę spokoju i wyczekiwania!!! A taką na pewno uda się stworzyć, śpiewając przepiękne polskie kolędy... Z tego właśnie powodu odbył się 13 grudnia 2018r.  KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK!!! Przystąpiło do niego 12 uczniów: Oliwia Lizak, Marta Cymerman, Roksana Kawka, Magda Dziedzic, Gabrysia Domańska, Dominik Kłos, Daniel Dziedzic, Michał Oktaba, Paweł Maśluk, Bartek Cisło, Marta Samulak i Wiktoria Lizak.  Komisja w składzie: pani dyrektor Alicja Polowiec, ks. Mariusz Maciołek i pan organista z Parafii Rachanie - Arkadiusz Gardzioła, wsłuchali wszystkich i wyłonili zwycięzców. W kategorii OP I miejsce zajęła Oliwia Lizak. W kategorii kl. I-III: I miejsce - Magdalena Dziedzic, II miejsce - Marta Cymerman, III miejsce - Roksana Kawka i Gabriela Domańska. W kategorii klas. IV-VI: I miejsce - Michał Oktaba, II miejsce - Dominik Kłos, III miejsce - Daniel Dziedzic. W kategorii kl. VII-VIII: I miejsce - Marta Samulak,  II miejsce - Wiktoria Lizak. GRATULUJEMY!!!

Anna Litwińczuk

Zdjęcia: