"Niech wiedza będzie naszym bogactwem, a wychowanie ozdobą"

Sukcesy

07 grudnia 2012 22:39 | Sukcesy

Rok szkolny 2011/2012

Gminny Konkurs piosenki ,,Od przedszkola do Gwiazdora”

Wyróżnienie: Angelika Szum, Wiktoria Kyć

przygotowanie-Joanna Puźniak

 


 

Gminny konkurs z j.angielskiego dla klas IV-VI

I miejsce – Gabriela Jamroż w kategorii klas IV

przygotowanie- Marta Zalewska

 

 


\"KANGUR MATEMATYCZNY 2012\"

Wyróżnienie-Gabriela Jamroż kl IV

przygotowanie-Aleksandra Krech

 


 

Gminny konkurs  matematyczny ,,Mam Talent”

Laureat w kat.kl IV-Gabriela Jamroż

laureat w kat.kl V-Karol Warmiński

przygotowanie-Aleksandra Krech

 

 


 

Hufcowy Festiwal Piosenki Harcerskiej

I miejsce drużynowo- 25 DH im. M.Konopnickiej

I miejsce- kat. soliści Michał Iskierka

II miejsce -kat.soliści Weronika Kawka

przygotowanie-Elżbieta Litwin

 

wyróżnienie kat. zespoły- 24 Gromada Zuchowa Roześmiane Słoneczka

wyróżnienie-kat.soliści Patrycja Koperwas

przygotowanie-Urszula Romańczuk

 

 


 

Powiatowy  konkurs matematyczny MiMaK

do finału konkursu zakwalifikowała się Magdalena Majdańska

przygotowanie-Alicja Polowiec

 

więcej informacji na stronie  http://zamosc.lscdn.pl/portal/oz/398/3445/MiMaK_2012__etap_powiatowy__wyniki.html

 


 

Festiwal Piosenki Ekologicznej

III miejsce w kat. zespoły-zuchy 24 GZ Roześmiane Słoneczka

wyróżnienie-Patrycja Koperwas w kat. zuchy-soliści

przygotowanie-Urszula Romańczuk


wyróżnienie-Michal Iskierka w kat. harcerze-solisci

przygotowanie - Elżbieta Litwin

 


 

Gminny Konkurs Wiedzy o Regionie

III miejsce-Weronika Kawka kl VI

przygotowanie-Joanna Puźniak

 


 

Gminny Konkurs Matematyczny MIMAK 2012 dla klasy III

do etapu powiatowego zakwalifikowała się zajmując I miejsce:

Magdalena Majdańska kl III

przygotowanie-Alicja Polowiec

 


 

Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej  „Młodzież Zapobiega Pożarom”

III miejsce (I grupa wiekowa) Diana Pasieczna kl VI

przygotowanie-Anna Litwińczuk

 


 

Szkolny Konkurs Matematyczny MIMAK 2012 dla klasy III

do etapu gminnego zakwalifikowali się:

Magdalena Majdańska kl III

Bartłomiej Krzyżanowski kl III

przygotowanie-Alicja Polowiec

 



XVI powiatowy  przegląd szopek i stroików świątecznych

 

I miejsce - Kacper Maryńczak kl I (kat. zuchy-stroiki)

I miejsce - Marlena Samulak kl III (kat. zuchy-ozdoby świąteczne)

II miejsce - Mateusz Krzyżanowski kl II (kat. zuchy-ozdoby świąteczne)

III miejsce - Magdalena Majdańska kl III (kat. zuchy szopki)

Opiekun- Urszula Romańczuk

 

wyróżnienie (kat. szopki-harcerze) - 25 DH im. M. Konopnickiej

opiekun-Elżbieta Litwin

 


 

Konkurs matematyczny SZPAK

Gabriela Jamroż kl IV zakwalifikowała się do etapu powiatowego konkursu

przygotowanie-pani Agnieszka Świderek

 


 

VI Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Hej Kolęda, Kolęda”

 

W kategorii klas IV –VI (solista)

 

I miejsce-Michał Iskierka


W kategorii klas I-IV (zespół)

III miejsce –Zespół „Eight Angels”

przygotowanie-Anna Litwińczuk

 

W kategorii klas V-VI (zespół)

 

I miejsce-Zespół „Śnieżynki”

Przygotowanie-Elżbieta Litwin

 


 

Powiatowy konkurs recytatorski z cyklu ,,Ulubieni autorzy\"(zuchowy)

Wyróżnienie- Marlena Samulak kl III

przygotowanie-Urszula Romańczuk

 



Konkurs plastyczny Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Zamościu ,,Bezpieczni na drodze\"

nagrodzono prace:

Magdaleny Majdańskiej kl III-opiekun p. Urszula Romańczuk

Natalii Rech kl V-opiekun p. Anna Litwińczuk

 


 

Kuratoryjny  konkurs historyczny


Przemysław Litwińczuk z kl VI zakwalifikował się do okręgowego etapu konkursu historycznego
przygotowanie-p.Joanna Puźniak

Przeczytano: 848 razy. Wydrukuj|Do góry