11 listopada 2014 19:49

Ogólnopolska akcja ,,Śniadanie daje moc"

W dniu 7 listopada 2014 r. w naszej szkole w klasach 0-III zorganizowano ,,Dzień Zdrowego Śniadania”. Dzięki zaangażowaniu rodziców i nauczycieli nasi uczniowie mieli okazję wziąć udział w tej ogólnopolskiej akcji. Przy ładnie udekorowanym stole dzieci z apetytem zjadły kolorowe kanapki i wypiły pyszne zdrowe soki. Oczywiście były też owoce, tak lubiane przez dzieci.

Podczas śniadania wszystkim dopisywały humory, czego potwierdzeniem są uśmiechnięte minki naszych maluszków.

Joanna Puźniak

7 listopada uczniowie klasy VI naszej szkoły podczas zajęć technicznych przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji ,,Śniadanie daje moc" w ramach programu Trzymaj Formę: rozmawiali o roli śniadania w odżywianiu i przygotowali zdrowe kanapki. Była to świetna zabawa, dzięki której nauczyli się jak ważne jest codzienne, zdrowe śniadanie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Aleksandra Krech

Zdjęcia: