"Niech wiedza będzie naszym bogactwem, a wychowanie ozdobą"

Archiwum - Aktualności

30 czerwca 2015 21:54

Podsumowanie konkursu matematycznego „Mądra Główka”

Od października do maja roku szkolnego 2014/2015 w szkole realizowany był Program Edukacji Matematycznej „Mądra Główka”. Adresowany był do uczniów klas II – III oraz IV – VI. Opiekunkami projektu były pani Urszula Romańczuk oraz pani Agnieszka Świderek. Głównym celem programu było popularyzowanie wiedzy matematycznej, rozwijanie uzdolnień matematycznych uczniów oraz wdrażanie ich do samodzielnego, twórczego myślenia. Program polegał na wykonywaniu przez uczniów różnych zadań matematycznych, nie tylko umysłowych  ale również  praktycznych. Podsumowanie programu odbyło się podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego. 

   Najlepszymi matematykami w szkole po podliczeniu wszystkich punktów z całego programu okazali się następujący uczniowie: klasa II – Karolina Urbańska i Paulina Pitura, klasa III – Dominika Matwiejszyn i Łukasz Parus, klasa IV- Angelika Szum i Kacper Maryńczak, klasa V – Amelia Dziura i klasa VI – Magdalena Majdańska i Marlena Samulak. Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody zakupione z funduszy Rady Rodziców.

     Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w programie i serdecznie gratulujemy laureatom. Zapraszamy do udziału w projekcie w następnym roku szkolnym.

 

Agnieszka Świderek

Przeczytano: 561 razy. Wydrukuj|Do góry

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015