24 lutego 2016 22:02

Zabawa choinkowa 2016

Dzień 6 stycznia 2016 roku był w naszej szkole dniem wyjątkowym, bowiem w tym dniu odbyła się ZABAWA CHOINKOWA !!! Impreza ma charakter środowiskowy
i długoletnią, trudno nawet ustalić jak długą, tradycję.

Na holu głównym naszej szkoły zebrali się wszyscy uczniowie, ale również ich młodsze i starsze rodzeństwo oraz rodzice i nauczyciele – pragnąc... w rytmie skocznej muzyki zespołu ANSWER... we wspaniałych strojach... wspólnie......... BAWIĆ SIĘ !!! Tylu tańczących i bawiących się ludzi nasza szkoła gości tylko przy okazji Choinki Szkolnej. Dzieci i rodziców, co nas bardzo cieszy, nie trzeba było do zabawy specjalnie namawiać ;-)!

Punktem kulminacyjnym Choinki było przybycie Mikołaja. Uczestnicy imprezy
z niecierpliwością czekali na swoją paczkę. Najmłodsze dzieci chętnie pozowały do pamiątkowych zdjęć z Mikołajem. Bogaty i ciekawy program Choinki Szkolnej sprawił, że owe wydarzenie z pewnością na długo zapadnie w pamięci wszystkich dzieci.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniach i organizacji Choinki Szkolnej!!!

Anna Litwińczuk

Choinka 2016