10 lutego 2017 17:37

Żywa lekcja przyrody

Dnia 9 lutego 2017 roku w naszej szkole miało miejsce wyjątkowe wydarzenie „Żywa lekcja przyrody”, podczas której nasi uczniowie mogli poznać ciekawe eksperymenty. Dowiedzieli się m.in. jak udekorować pokój przy użyciu elektrostatyki, jak powstaje prąd, co stało się ze sterowcem Hindenburg i wielu innych rzeczy.

Nietypowe spotkanie z przyrodą okazało się bardzo interesujące. Poza zdobytą, nową wiedzą dzieci mogły nie tylko pooglądać, ale także wziąć udział w eksperymentach, co dostarczyło im wiele radości i wrażeń.

Żywa lekcja przyrody była dla uczniów bardzo cennym doświadczeniem. Z pewnością na długo zostanie w pamięci i być może będzie inspiracją do nowych zainteresowań wśród naszych milusińskich.

Anna Litwińczuk