03 marca 2017 10:22

ZABAWA I NAUKA W TOMASZOWIE LUBELSKIM

Dnia 27 lutego 2017 roku uczniowie klas IV-VI Szkoły Podstawowej w Hucie Tarnawackiej, pod opieką wychowawczyń: pani Aleksandry Krech i pani Anny Litwińczuk, wybrali się na wycieczkę do Tomaszowa Lubelskiego. Pierwszym punktem wyprawy była lekcja biblioteczna dla dzieci w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Tomasza Zamoyskiego oraz zwiedzanie Muzeum Regionalnego im. Janusza Petera. Następnie udaliśmy się do Tomaszowskiego Domu Kultury na spektakl muzyczny ,,Bogowie i Herosi – opowieści Afrodyty”. Kolejnym punktem była zabawa na lodowisku. Na zakończenie wyjazdu uczniowie udali się na pyszną pizzę do Tabasko.

Wyjazd okazał się bardzo wartościową, pouczającą i przyjemną lekcją, za co chcemy serdecznie podziękować Paniom Bibliotekarkom, Panu Przewodnikowi, Aktorom oraz Pracownikom TDK i Tabasko. DZIĘKUJEMY !

Anna Litwińczuk

Wycieczka